Ubytování ve Vrchlabí

Apartmány IT CENTRUM ve Vrchlabí jsou ideálním ubytováním v Krkonoších přes léto i v zimě. Apartmány se nacházejí v posledním patře obchodního centra, které sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. 
Naše kompletně zařízené apartmány (10 apartmánů) poskytují dvě až pět pevných lůžek s možností dvou přistýlek (rozkládací pohovka). Vybaveny jsou sprchovým koutem + wc nebo vanou + wc (někde bidetem), TV SAT, WI-FI - internetovou přípojkou, trezorem, telefonem a kuchyňkou (varná deska, lednice, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, vařič na vajíčka, základní nádobí).

Dále naše ubytování ve Vrchlabí nabízí dva dvoulůžkové pokoje vybavené sprchovým koutem,  wc a kuchyňkou (jako u apartmánů). Apartmány IT CENTRUM, jsou kvalitním a pohodlným ubytováním jak pro nadšené lyžaře, tak i pro milovníky hor, turistiky a cykloturistiky.

V apartmánech se nachází též velký, plně vybavený dětský koutek, který uspokojí i ty nejnáročnější malé klienty.

Přístup do apartmánů je z centrálního náměstí T.G. Masaryka po schodech, nebo z pasáže obchodního domu pohyblivými schody či výtahem. Ke komplexu obchodního domu a apartmánů patří také podzemní parkoviště (přímý výstup do apartmánů výtahem), kde jsou pro hosty vyhrazena parkovací místa. V prostorech parkoviště je také lyžárna a úschovna horských kol, v apartmánech pak sušárna bot, dětský koutek a automat na teplé nápoje.